ندای استان:به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) کتاب هایی در ایستگاه صلواتی به شهروندان بوشهری اهداء شد.

به گزارش ندای استان از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این ارتباط گفت: در آستانه اربعین حسینی و به مناسبت عزاداری سالار شهیدان ایستگاه صلواتی از سوی اداره کل روبروی اداره برگزار شد که در کنار این برنامه کتاب هایی نیز بین شهروندان بوشهری توزیع شد.

فاطمه کرمپور بیان داشت: در این برنامه کتاب هایی از نویسندگان استان که در قالب حمایت از ناشران و نویسندگان استانی خریداری شده بود، توزیع شد.

وی ادامه داد: اهدا کتاب یکی از برنامه‌های این اداره کل در مناسبت ها است که بی‌شک گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی به شمار می‌آید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: کتاب مهمترین مولفه در جوامع بشری است که علاوه بر افزودن دانایی بر فرد موجب پیشرفت اجتماعی و فرهنگی نیز می شود.

گفتنی است تعداد ۳۵۰ جلد کتاب در این برنامه بین شهروندان توزیع گردید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی