دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ | 1 ربيع أول 1444 Monday, 26 September , 2022
۱۷ تبعه خارجی دستگیر شدند ۰۳ مهر ۱۴۰۱

۱۷ تبعه خارجی دستگیر شدند

ندای استان:فرمانده گردان تکاور تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر گفت:۱۷ تبعه خارجی توسط سربازان این تیپ عملیاتی در اروندکنار آبادان دستگیر شدند.

رهایی ۸ اعدامی از چوبه دار در بوشهر ۰۳ مهر ۱۴۰۱

رهایی ۸ اعدامی از چوبه دار در بوشهر

ندای استان:حسینی گفت:در اربعین حسینی با تلاش شورای حل اختلاف زندان و رضایت خانواده مقتول، ۲ فرد محکوم به قصاص در استان بوشهر از چوبه دار رهایی یافتند.

بیش از ۱۷ هزار بوشهری امسال خون اهدا کردند ۰۳ مهر ۱۴۰۱

بیش از ۱۷ هزار بوشهری امسال خون اهدا کردند

ندای استان:مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: پویش نذر خون شب‌های ۲۸ و ۳۰ ماه صفر در ۴ پایگاه انتقال خون این استان برپا است و هم استانی‌هایی که شرایط اهدا را دارند، می‌توانند تا ساعت ۱۱ شب مراجعه کنند.

گرانفروشی و درج نکردن قیمت تخلف پرتکرار فروشگاه‌های نوشت‌افزار بوشهر ۰۲ مهر ۱۴۰۱

گرانفروشی و درج نکردن قیمت تخلف پرتکرار فروشگاه‌های نوشت‌افزار بوشهر

ندای استان: معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف‌کننده اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: براساس بازرسی ها و گشت های نظارتی گران‌فروشی و درج نکردن قیمت‌ها پرتکرارترین تخلفات واحدهای فروش نوشت‌افزار و ملزومات مدرسه در این استان شناسایی شده است.

تجهیز درمانگاه ولایت شهر برازجان ۰۲ مهر ۱۴۰۱

تجهیز درمانگاه ولایت شهر برازجان

ندای استان:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تجهیزات پزشکی به ارزش بالغ‌بر چهار میلیارد تومان به درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ولایت شهر برازجان اختصاص یافت.

وقف خیران بوشهری برای ازدواج آسان جوانان و درمان بیماران خاص ۰۲ مهر ۱۴۰۱

وقف خیران بوشهری برای ازدواج آسان جوانان و درمان بیماران خاص

ندای استان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: خیران نیک‌اندیش بوشهری نیت‌های واقفانه خود را برای ازدواج آسان جوانان و مسکن‌سازی و درمان بیماران خاص مستمند اختصاص دهند چرا که در این زمینه وقفی دراین استان وجود ندارد.

انفجار سیلندر گاز در کنگان با یک قربانی و دو زخمی ۰۲ مهر ۱۴۰۱

انفجار سیلندر گاز در کنگان با یک قربانی و دو زخمی

ندای استان:فرماندار کنگان گفت: حادثه انفجار سیلندر گاز که جمعه‌شب باعث تخریب ساختمانی دو طبقه در این شهر شد، یک قربانی گرفت و دو زخمی به دنبال داشت.

راهپیمایی مردم استان بوشهر در محکومیتِ هنجارشکنان ۰۱ مهر ۱۴۰۱

راهپیمایی مردم استان بوشهر در محکومیتِ هنجارشکنان

ندای استان:مردم استان بوشهر همزمان با سراسر کشور در محکومیت حرکات هنجارشکنانه برخی از اغتشاشگران و توهین به مقدسات راهپیمایی کردند.

۳۱ شهریور ۱۴۰۱

رژه موشکی و پهپادی نیروهای مسلح استان بوشهر +تصاویر

ندای استان:به‌مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس انواع تجهیزات نظامی موشکی و پهپادی نیروهای مسلح استان بوشهر در کنار خلیج‌فارس به نمایش درآمد.

نواخته شدن زنگ شکوفه‌ها در مدارس استان بوشهر ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

نواخته شدن زنگ شکوفه‌ها در مدارس استان بوشهر

ندای استان:زنگ شکوفه‌ها امروز در مدارس استان به صدا در آمد تا این نوای خوش آوا پس از دو سال کرونایی آغاز بر بوی خوش بهار تعلیم و تربیت باشد.