دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰ | 21 جماد ثاني 1443 Monday, 24 January , 2022
  • چوپانی که پزشک متخصص شد! ۱۱ آذر ۱۴۰۰

    چوپانی که پزشک متخصص شد!

    ندای استان:علی بهادر اهل روستای محمد جمالی بخش شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان می‌باشد که در سن جوانی در کنار پدر و مادرش به چوپانی مشغول بود اما با پشتکار و دانشی که داشت امروز در کشور حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در رشته پزشکی قبول شد و دستانش معجزه‌ای برای خانواده‌های زیادی شد.

ثمره حضور صنایع در استان بوشهر؛ تقریبا هیچ ۰۸ آبان ۱۴۰۰

ثمره حضور صنایع در استان بوشهر؛ تقریبا هیچ

ندای استان:صنایع نفت، گاز و پتروشیمی طی سال‌های اخیر در استان بوشهر مجموعه ای مستقل تشکیل داده‌اند و در بسیاری از موارد خود را پاسخگوی مسئولان ارشد استانی نمی‌دانند.

از بوشهر تا توکیو با «شلیک‌های طلایی» ایران ۱۵ شهریور ۱۴۰۰

از بوشهر تا توکیو با «شلیک‌های طلایی» ایران

ندای استان:فاطمه کرم زاده تیرانداز ۲۳ساله و المپیکی کشورمان با ۳۳ مدال به عنوان پرافتخارترین ورزشکار استان بوشهر محسوب می‌شود که در خانواده‌ای ورزشکار به دنیا آمده و علیرغم سن کم خود رسیدن به بزرگترین رویداد جهان المپیک توکیو را نیز تجربه کرده ولی طلای این تورنمنت سقف آرزوهای این ورزشکار بوشهری است.

چالش‌های دختر بوشهری در رشته‌ای کمتر شناخته شده ۱۲ شهریور ۱۴۰۰

چالش‌های دختر بوشهری در رشته‌ای کمتر شناخته شده

ندای استان:کایت بردینگ یکی از ده کلاس المپیکی سیلینگ است. رشته ای زیبا و جذاب روی موج های ساحل که اکنون فرشته مکاری پور ورزشکار این رشته درباره آن و چالش های روبرو با آن صحبت کرده است.

من جهانبخش کردی‌زاده هستم نه بخشو! ۲۰ مرداد ۱۴۰۰

من جهانبخش کردی‌زاده هستم نه بخشو!

ندای استان:فرزند جهانبخش کردی‌زاده با شکست سکوت ۴۴ ساله گفت: اسم پدرم در شناسنامه جهانبخش بود و در خانه او را «بخشی» صدا می‌زدند تا اینکه در فیلم اربعین ساخته ناصرتقوایی نام پدرم در تیتراژ «بخشو» قید شد، او به هیچ عنوان از این اسم خوشش نمی‌آمد…

پا به پای مردان در گوره – جاسک ۰۱ تیر ۱۴۰۰

پا به پای مردان در گوره – جاسک

مهدی‌های بوشهر؛ طارمی و قائدی ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مهدی‌های بوشهر؛ طارمی و قائدی

ندای استان:”این روزها درخشش هنر ساق‌های دو جوان بوشهری در آسیا و اروپا بر سر زبان‌هاست که در کدام مکتب و مدرسه اینگونه تعلیم دیدند؟

رسانه ایتالیایی: طارمی مروارید خلیج فارس ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

رسانه ایتالیایی: طارمی مروارید خلیج فارس

ندای استان:یک سایت ایتالیایی به روایت زندگی مهدی طارمی از بوشهر تا گل خیره کننده او در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت و این ستاره ایرانی را مروارید خلیج فارس دانست.

ترسی که به عشق تبدیل شد/ پرواز خانوادگی در آسمان کنگان ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

ترسی که به عشق تبدیل شد/ پرواز خانوادگی در آسمان کنگان

ندای استان:بانوی کنگانی به همراه همسرخود تنها زوج فعال در رشته پاراگلایدار در استان بوشهر هستند که توانست بر ترس خود غلبه کند و در آسمان‌ها اوج بگیرد.

ملی‌پوش بوشهری فوتبال بانوان؛دستفروشی کردم تا لژیونر شوم ۲۶ اسفند ۱۳۹۹

ملی‌پوش بوشهری فوتبال بانوان؛دستفروشی کردم تا لژیونر شوم

ندای استان:محبوبه دهقانی هم مادر است و هم در ۴رشته ورزشی فعالیت دارد. این ملی‌پوش فوتبال روزهایی را به یاد می‌آورد که برای تامین هزینه‌های ورزش در متروی تهران دستفروشی کرده است.

ماهینی: پرسپولیس نشود در ایرانجوان خداحافظی می‌کنم ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

ماهینی: پرسپولیس نشود در ایرانجوان خداحافظی می‌کنم

ندای استان: مدافع بوشهری تیم فوتبال سایپا پس از ماه‌ها سکوت درباره چگونگی جدایی‌اش از پرسپولیس، به این موضوع واکنش نشان داد.