ندای استان:در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر طرح‌های صنعتی افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

به گزارش ندای استان،سید حسین حسینی اظهار داشت: بررسی مشکلات صنعتگران در شهرک صنعتی، صنایع دریایی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و افتتاح کارخانه شیمی گستر لیان که تولیدکننده متوکسید سدیم مورداستفاده در صنایع داروسازی، نساجی، دندان‌پزشکی و سوخت‌های بیودیزل از دیگر برنامه‌های سفر رضا رحمانی به استان بوشهر است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اضافه کرد: کارخانه شیمی گستر لیان با ظرفیت ۲۰ هزار تن در سال با سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیارد ریال ایجادشده است.

وی تصریح کرد: آغاز ساخت شناور تجاری در شرکت کشتی‌سازی شهید محلاتی بوشهر و نشست اقتصاد مقاومتی و جلسه با فعالان اقتصادی استان بوشهر از دیگر برنامه‌های سفر رحمانی به بوشهر است.

حسینی در گفتگو با مهر بیان کرد: در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به بوشهر از بندر و اسکله تجاری و طرح‌های توسعه بندر بوشهر بازدید می‌شود و همچنین عملیات اجرایی تولید انواع انباره‌های سرب، اسید صنعتی و پلیت باطری آغاز می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بررسی از روند خوشه صنعتی آبزیان در شهرک صنعتی بوشهر را از دیگر برنامه‌های سفر وزیر صنعت به بوشهر دانست و خاطرنشان کرد: در این سفر از فعالیت شرکت صنعتی دریایی صدرای بوشهر بازدید و مشکلات این کارخانه بررسی می‌شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی