ندای استان:رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان جم قطع درختان و قاچاق چوب از جنگل گلوبردکان واقع در بخش ریز را تکذیب کرد.

به گزارش ندای استان به نقل از فارس، محمدتقی محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در فضای مجازی خبری درباره نگرانی از قطع درختان در جنگل گلوبردکان بخش ریز و حمل آن‌ها منتشر شده بود که بررسی‌ها نشان می‌دهد چنین موضوعی صحت ندارد.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان جم افزود: بازدیدهایی همراه با نیروی انتظامی شهرستان و اداره منابع طبیعی از جنگل گلوبردکان ریز صورت گرفته اما آثاری از قطع درختان و حمل چوب از جنگل دیده نشده است.

وی بیان کرد: قاچاق چوب از جنگل گلوبردکان و انتقال آن به شهرستان‌های اطراف صحت ندارد و بررسی‌های زیادی از جنگل گلوبردکان داشته‌ایم و این موضوع نیز صحت ندارد و هیچ‌گونه شواهدی مبنی بر این اقدامات خلاف قانون به‌دست نیامده است.

محمدی تاکید کرد: با توجه به اهمیت حفظ جنگل‌ها و تنوع زیستی استان، از شهروندان دوستدار محیط زیست می‌خواهیم هرگونه اطلاعات موثقی درباره تخریب محیط زیست در استان دارند به اداره محیط زیست ارائه کنند تا اقدامات لازم برای مقابله با متخلفان انجام شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی