ندای استان:دکتر علیرضا حاجیونی سرپرست بهزیستی استان بوشهر ، طی حکمی خانم آرزو منوچهری را به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بوشهر منصوب و از خدمات سرکار خانم صدیقه خدادادی در مدت تصدی مسئولیت فوق قدردانی نمود.

 به گزارش ندای استان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان بوشهر دکتر علیرضا حاجیونی سرپرست اداره کل بهزیستی استان  طی حکمی  آرزو منوچهری را به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بوشهر منصوب و از زحمات صدیقه خدادادی رییس بهزیستی سابق در زمان تصدی مسئولیت فوق قدر دانی نمود .

در متن این حکم آماده است :

سرکارخانم آرزو منوچهری

باسلام وتقدیراحترام

نظر به مراتب تعهد، شایستگی وتجربیات ارزنده سرکارعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بوشهر منصوب می شوید.انتظار می رود در راستای تحقق اهداف سازمان که مهمترین آن گسترش و اراِئه مطلوب خدمات به مدجویان می باشد،گام برداشته ودراداره امور از همه ظرفیت های علمی وتخصصی اداره بهزیستی شهرستان بهرمند گردید.امید است درسایه توجهات خداوند منان موفق وسربلند باشید.

به گزارش ندای استان،آرزو منوچهری قبل از این معاون امور اجتماعی بهزیستی استان بوشهر بوده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۹:۱۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی