ندای استان:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: تاکنون پیگیری های خوبی برای تکمیل پانسیون های پزشکان استان صورت گرفته که تلاش داریم هر چه زودتر تکمیل شود.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر،جعفر زارعی زاده عصر یکشنبه در نشست با فرماندار دشتی اظهار داشت: یکی از برنامه های خوب مجموعه دانشگاه این است که زمینه ماندگاری پزشکان متخصص در سطح استان را فراهم کند.

وی افزود: در همین راستا تاکنون کارهای خوبی صورت گرفته که تکمیل پانسیون های پزشکان یکی از برنامه ها می باشد.

زارعی زاده از تقویت کلنیک های تخصصی در سطح استان خبر داد و گفت: در حوزه تامین نیروی انسانی با مشکلاتی مواجه هستیم ولی در تلاش هستیم این کمبود ها را جبران کنیم و اجازه ندهیم مشکلی در روند خدمات رسانی به مردم ایجاد شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز از تقویت زیر ساخت های بهداشتی شهرستان دشتی خبر داد و گفت: در حوزه درمان اقدامات ارزشمندی در سطح شهرستان صورت گرفته است.

عبدالحمید خواجه ئیان افزود: مشکل پزشک عمومی در تمامی نقاط شهرستان مرتفع شده و تا هفته آینده نیز مشکلات دکتر دندانپزشک مرتفع می‌شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۷:۴۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی