ندای استان:به مناسبت روز ملی روستا و عشایر، زمین های چمن مصنوعی ۵ نفره در روستاهای سرمل و حسینکی شهرستان بوشهر افتتاح شد.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر، فرماندار شهرستان بوشهر عصر دوشنبه در آئین افتتاح طرح‌های ورزشی در روستاهای این شهرستان اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های روستایی را به صورت ویژه در دستور کار داریم.

عباس جمشیدی با اشاره به اینکه طرح‌های متعددی در روستاهای شهرستان بوشهر در دست اجرا است، اضافه کرد: گسترش امید و نشاط در روستاها به عنوان یک اولویت مهم دولت در دستور کار است.

وی با اشاره به افتتاح دو طرح در روستاهای شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: امروز زمین چمن مصنوعی در روستای حسینکی و سرمل به بهره‌برداری رسیده است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه ورزش در این دو روستا داشته باشد.

فرماندار شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه مساحت هر یک از این زمین چمن‌ها هزار و ۱۹۰ مترمربع است، ادامه داد: این پروژه‌ها در مدت شش ماه اجرا و تکمیل و بهره‌برداری رسیده است.

جمشیدی اعتبار مجموع این طرح را شش میلیارد ریال عنوان کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۷:۳۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی