ندای استان: استاندار بوشهر گفت: با تغییر و جابجایی نمایندگان عالی دولت در شهرستان های گناوه، دشتستان و کنگان پرونده تغییر فرمانداران در سالجاری دراین استان بسته‌شد.

به گزارش ندای استان،عبدالکریم گراوند دوشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار کنگان افزود: تغییرات و جابجایی فرمانداران در شهرستان های یادشده  براساس ضرورت و نیازهای استان انجام شدهاست.

وی یادآورشد: اکنون فرمانداران بایستی پس از حضور در دوره های آموزشی زمینه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی پایان سال را در حوزه های انتخابیه فراهم کنند.

گراوند گفت: در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی حفظ وحدت و همدلی در کشور ضروریاست.

وی با استناد به فرمایشات امام راحل فلسفه مسئولیت در حکومت دینی را خدمتگزاری صادقانه به مردم بیان کرد و خطاب به مسئولان افزود: همه باید از فرصت مسئولیت برای خدمت به مردم بهره ببرند.

گراوند با قدردانی از  تلاش فرماندار سابق کنگان اظهارامیدواری کرد فرماندار جدید بتواند بستر توسعه را بیش از پیش در این شهرستان فراهم کند.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: خدمت به مردم بالاترین جهاد است.

سکینه الماسی افزود: مسئولان باید بکوشند با اولویت قرار دادن کار برای رضای خدا و خلق خدا از هرگونه سیاسی کاری که موجب کمرنگ شدن خدمت صادقانه به مردم می شود اجتناب کنند.

ایرنا نوشت،وی خطاب به استاندار بوشهر نیز گفت: کنگان قطب جنوب استان بوشهر در همه حوزه هاست و انتظار مردم این است این شهرستان بصورت ویژه دیده شود.

امام جمعه کنگان نیز گفت:  زیبنده نیست شهرستانی که خود میزبان صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی است جوانانش از بیکاری شکوه کنند.

حجت اسلام محمود محموی  با اشاره به سفر سال گذشته ریاست جمهوری به کنگان بیان کرد : توقع جدی مردم از مسئولان سرعت بخشی در تحقق  مصوبات سفر یادشده است.

وی یادآورشد: فضاهای آموزشی در شهرها و روستاها جوابگوی نیازهای این شهرستان نیست که بایستی برای آن چاره اندیشی شود.

وی در پایان تعامل سازنده در همه زمینه ها و تلاش بی وقفه را از خصوصیات فرماندار سابق ذکر و اظهارامیدواری کرد فرماندار جدید کنگان با کوله باری از تجربه و شناختی که از منطقه دارد زمینه توسعه بیشتر این خطه را فراهم کند.

امام جمعه اهل سنت کنگان نیز گفت: گرانی کاسه صبر مردم را لبریز کرده که بایستی برای حل معیشت مردم چاره اندیشی کرد.

شیخ محمد جمالی اظهارداشت: شناورهایی که برای تجارت از کنگان به کشورهای حوزه خلیج فارس می روند در بازگشت با مشکلاتی مواجه می شوند که بایستی آنها را حل کرد.

فرماندار سابق کنگان نیز گفت: در دوران مسئولیت صداقت ، امانتداری ، قانون و اخلاق مداری را بعنوان چهار شاخصه دولت سرلوحه کار خود قرار دادم.

فتح الله نوروزی افزود: خوشحالم در دوران مسئولیت اسکله های پرک لایروبی ، سیراف اجرایی و کنگان نیز در لیست مصوبات سفر ریاست جمهوری قرار گرفت.

وی یادآورشد: در حوزه آموزش و پرورش ۱۱۰ کلاس درس آغاز عملیات اجرایی و ۱۵ پروژه نیز در حوزه ورزش افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی شده است.

نوروزی در پایان آبرسانی به لاورده و لاورگل ، اجرای طرح های آبخیزداری و منابع طبیعی، گازرسانی و آب رسانی به شهرها و روستاها، میزبانی سفر ریاست جمهوری و بخش شدن سیراف را  از دیگر خدمات صورت گرفته در دوران مسئولیت عنوان کرد.

فرماندار جدید کنگان نیز گفت: توجه به حوزه گردشگری و جذب سرمایه گذار اولویت مهم و اساسی در دوران مسئولیت ام خواهد بود.

سید علی پاک نژاد افزود: در حوزه صنعت نیز تلاش خواهم کرد با سیاست تعاملی و سازنده زمینه اشتغالزایی جوانان و ایفای نقش شرکت ها در خصوص مسئولیت های اجتماعی را فراهم کنم.

در این آیین ضمن تجلیل از خدمات فتح الله نوروزی در دوران مسئولیت ، سید علی پاک نژاد به عنوان فرماندار جدید کنگان معارفه شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی