در حکمی از سوی استاندار:

ندای استان:استاندار بوشهر با صدور احکامی، سرپرستان فرمانداری‌ شهرستان‌های دشتستان، کنگان و گناوه را منصوب کرد.

به گزارش ندای استان ، با صدور احکام  عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، سیدعلی پاک‌نژاد به عنوان سرپرست فرمانداری کنگان، فتح‌الله نوروزی سرپرست فرمانداری دشتستان و غلامرضا مهرجو به عنوان سرپرست فرمانداری گناوه منصوب شدند.

بر اساس این گزارش امروز سرپرستان فرمانداری‌های یاد شده با حضور استاندار بوشهر معارفه می‌شوند.

در احکام استاندار بوشهر خطاب به سرپرستان فرمانداری‌های گناوه، دشتستان و کنگان آمده است: با عنایت به تعهد و تجربه سیدعلی پاک‌نژاد، فتح‌الله نوروزی و غلامرضا مهرجو به ترتیب به عنوان سرپرست فرمانداری‌های کنگان، دشتستان و گناوه منصوب می‌شوند.

در این احکام افزوده شده است: امید است با استعانت خداوند متعال و با بهره‌گیری از قوانین و مقررات مربوطه در انجام وظایف محوله موفق باشد.

گراوند در این احکام بیان کرده است: توفیق روز افزون سرپرستان فرمانداری‌های گناوه، دشتستان و کنگان در تحقق آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های کلی دولت تدبیر و امید از باریتعالی مسئلت می‌کنم.

به گزارش ندای استان،پاکنژاد قبل از این بعنوان فرماندار گناوه،نوروزی فرماندار کنگان و مهرجو،مدیر کل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس مشغول بوده اند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۹:۴۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی