در هفته سوم:

ندای استان:تیم شاهین شهرداری بوشهر و پیکان تهران در هفته سوم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های لیگ برتر با تساوی یک بر یک نخستین امتیاز خود را در لیگ نوزدهم دشت کردند.

به گزارش ندای استان، در هفته سوم نوزدهمین دوره رقابت‌های باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال،  شامگاه یکشنبه تیم شاهین شهرداری بوشهر میزبان تیم پیکان تهران در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر بود.

تیم شاهین شهرداری بوشهر در نخستین و دومین بازی برابر سپاهان و شهر خودرو شکست متحمل شد بعد از دو دیدار دشوار امشب برای کسب سه امتیاز بازی خانگی برنامه‌‌ریزی کرده بود.

تیم پیکان تهران هم  که در دو بازی گذشته برابر شهرخودرو و نساجی مازندران دو باخت تجربه کرده امشب در بوشهر مقابل تیم شاهین این شهر سعی در کسب ۳ امتیاز داشت.

دیدار شاهین شهرداری بوشهر و پیکان تهران که با قضاوت رضا مهدوی، کمک‌ها امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی برگزار شد شاهینی‌ها در ابتدای این رقابت حملات هجومی بر روی دروازه پیکان به نمایش گذاشتند.

در دقیقه ۸۱ بازی یک ضربه ایستگاهی از فاصله تقریبا ۳۵ متری برای شاهین بوشهر ایجاد شد که حسن نجفی آن را راهی دروازه  تیم پیکان کرد تا شاهین به  نخستین گل بازی دست یابد.

پس از به ثمر رسیدن گل شاهین بوشهر، با گذشت ۵ دقیقه از این گل، مهران موسوی از تیم پیکان روی یک کرنر به گل تساوی دست یافت.

گلی که البته تصاویر تکرار شده نشان می‌دهد با اشتباه داور همراه بود و توپ با برخورد به بازیکن خودی توسط پیکانی‌ها به اوت فرستاده شده بود ولی داور کرنر اعلام کرد و موسوی آن را تبدیل به گل تساوی تیمش کرد.

بازیکنان دو تیم حملات متعددی بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند و بازی با همین یک بر یک به پایان رسید تا تیم شاهین شهرداری بوشهر و پیکان تهران‌نخستین امتیاز خود را در لیگ نوزدهم دشت کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی