ندای استان:مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان مستقر در پاسگاه محیط بانی شهید محمدی بخش بوشکان ، در اجرای وظایف قانونی مبنی بر جلوگیری از تخلفات شکاروصید موفق به دستگیری ۵ نفر متخلف شکاروصید در منطقه شکار ممنوع کوه سیاه شدند.

به گزارش ندای استان از روابط عمومی محیط زیست استان بوشهر ، مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان مستقر در پاسگاه محیط بانی شهید محمدی بخش بوشکان ، در اجرای وظایف قانونی مبنی بر جلوگیری از تخلفات شکاروصید موفق به دستگیری ۵ نفر متخلف شکاروصید در منطقه شکار ممنوع کوه سیاه شدند.
فرهاد قلی نژاد ، مدیرکل محیط زیست استان بوشهر  ضمن اعلام این خبر افزود : با تلاش ستودنی پرسنل پاسگاه محیط بانی شهید محمدی بوشکان شهرستان دشتستان علاوه بر دستگیری متخلفین مذکور تعداد دو قبضه سلاح ساچمه زنی و لاشه ۱۲ قطعه تیهو کشف و ضبط شد .
قلی نژاد ضمن دعوت مردم به حمایت از محیط زیست گفت : حفاظت از طبیعت یک وظیفه عمومی است و هرکسی که در طبیعت گام بر میدارد باید حافظ آن باشد.طی سالهای اخیر سعی شده مناطق استان به خوبی پایش گردد و این پایش در کنار همکاری جوامع محلی ، مطابق آماربرداری های انجام شده باعث افزایش تعداد زیستمندان این مناطق شده است. متخلفین دستگیر شده تحویل مراجع قضایی گردیدند
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۴

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی