ندای استان:مدیر کل استاندارد استان بوشهر گفت: طرح جایگزینی سیلندر‌های گاز مایع فاقد مالکیت، فرسوده و غیراستاندارد با سیلندر‌های نو در استان در حال اجراست.

به گزارش ندای استان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، محمدرحیم بهره‌مند بیان کرد: سیلندر‌های فاقد مالکیت که به مرور زمان از استان‌های دیگر وارد استان بوشهر شده و تعداد آن‌ها به‌ویژه در مناطق جنوبی استان بسیار زیاد است بسیار ناایمن بوده و هیچ‌گونه استانداردی ندارند.

وی افزود: این سیلندر‌های گاز که فاقد شرکت مالک و ارائه دهنده خدمات هستند با توجه به اینکه تعمیر و نگهداری نمی‌شوند، فرسوده و مستعمل بوده و احتمال وقوع حادثه در آن‌ها وجود دارد.

مدیر کل استاندارد استان بوشهر اضافه کرد: در همین راستا مجوز ۱۰ هزار سیلندر استاندارد گاز مایع از انجمن توزیع کنندگان گاز مایع کشور گرفته شده تا سیلندر‌های نو و ایمن جایگزین سیلندر‌های ناایمن و فرسوده شوند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح از دو ماه پیش در استان اجرایی شده و به تدریج سلیندر‌های گاز استاندارد و نو جایگزین سیلندر‌های غیراستاندارد می‌شوند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی