ندای استان:معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: واحد‌های تصفیه آب موظفند هزینه انشعاب فاضلاب را بپردازند و این موضوع جدیدی نیست.

به گزارش ندای استان،علی بردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  بیان کرد: همه واحد‌هایی که از آب استفاده می‌کنند و شبکه فاضلاب در محل استقرار آن‌ها وجود دارد، باید به این شبکه متصل شوند و هزینه انشعاب را بپردازند.

او ادامه داد: در صورتی که این واحد‌ها هزینه انشعاب را ندهند از فعالیتشان جلوگیری می‌شود.

معاون شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر افزود: هر واحد صنفی به ازای هر مترمکعب فاضلاب که تولید می‌کند باید ۲۲۹ هزار و ۳۵۰ تومان حق انشعاب بپردازد.

بردستانی گفت: حق انشعاب فاضلاب یک بار پرداخت می‌شود و  با توجه به اینکه هزینه‌اش بالاست، شرکت آب و فاضلاب استان واحد‌های صنفی را به بانک معرفی می‌کند تا بتوانند از تسهیلات قرض الحسنه برای تامین هزینه انشعاب استفاده کنند.

در چند روز گذشته خبر اینکه شرکت آب و فاضلاب از مغازه‌های تصفیه آب بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه انشعاب فاضلاب می‌گیرد، در فضای مجازی مطرح و بازتاب‌های متفاوتی شد.

صاحبان این واحدهای صنفی می‌گویند: هزینه انشعاب بالاست و از عهده آن بر نمی‌آیند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی