ندای استان: معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: ۱۵۰۰ نفر از فرزندان آزادگان و جانبازان این استان در انتظار تامین شغل هستند.

به گزارش ندای استان،اصغر جمع‌آوری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: در این ارتباط دیدارهایی با مدیران منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی انجام شده و انتظار است سایر مدیران استان بوشهر نسبت نیز به اشتغال آنها اهتمام ویژه داشته باشند.

وی بیان کرد: بنیاد شهید به تنهایی نمی‌تواند در زمینه اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران موثر واقع شود از این رو انتظار داریم مسئولان برای بکارگیری سهمیه ۲۵ درصدی فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان اشتغال آنها را مد نظر داشته باشند.

جمع‌آوری ادامه داد: استان بوشهر در هشت سال دفاع مقدس ۲ هزار و ۶۰ شهید، ۶ هزار و ۷۰۰  جانباز و ۴۸۰ نفر آزاده دارد که از این شمار آزاده تاکنون ۵۰ نفر آنها فوت کرده‌اند.

وی یادآور شد:یکی از برنامه‌های شاخص امسال بزرگداشت بازگشت آزادگان به میهن در استان بوشهر دیدار با خانواده آزادگانی است که در سال گذشته فوت شده‌اند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی