ندای استان:عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز برازجان، در دوسالانه هنر‌های تجسمی «آفرینش» در رشته نقاشی برگزیده شد.

به گزارش ندای استان، اداره‌کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیدگان هفتمین دوسالانه هنر‌های تجسمی «آفرینش» را در رشته نقاشی معرفی کرد که یکی از آن‌ها نرگس صفدری عضو کانون برازجان است.

نرگس ١٠ سال دارد و مربی او سیده طاهره جعفری است.

هزار و ٢٨٩ اثر نقاشی به دبیرخانه هفتمین دوسالانه هنر‌های تجسمی «آفرینش» در چهار  گروه سنی ۴-۶سال، ٧-٩ سال، ١٠-١٢ سال و ١٣-١٨ سال فرستاده شده بود که  ١٢ اثر برگزیده شدند، ٢٠ اثر هم شایسته دریافت دیپلم افتخار و ٣٧ اثر شایسته لوح تقدیر معرفی شدند.

هفتمین دوسالانه هنر‌های تجسمی «آفرینش» با شعار «تمرین زندگی» و موضوع «رنگ مهربانی» در رشته‌های مختلف هنری برگزار شد و  دو هزار و ۸۹۶ اثر به این جشنواره فرستاده شد.

علاوه بر شرکت هزار و ٢٨٩ اثر در بخش نقاشی، ۳۷۲ اثر هم  در بخش خوشنویسی، ۴۳۳ اثر در بخش سفال‌گری، ۴۰۲ اثر در بخش عکاسی و ۴۰۰ اثر نیز در بخش هنر‌های بومی و سنتی با هم رقابت کردند.

کانون پرورش‌ فکری‌کودکان‌ونوجوانان، این دوسالانه‌ ملی را با هدف بروز استعدادهای هنری کودکان و نوجوانان، شناسایی و تشویق اعضای مستعد و ایجاد فضایی برای رشد و پرورش استعدادهای برتر برگزار کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی