ندای استان: استاندار بوشهرروز پنجشنبه در سفر به شهرستان دشتی در منزل خانواده سرداران شهید محمد و حسن توپال در شهر بادوله حضور یافت و با خانواده این شهیدان دیدار کرد.

به گزارش ندای استان،استاندار بوشهر در دیدار با خانواده سرداران  شهید توپال گفت: شهرستان دشتی با تقدیم ۲۳۴ شهید نقش مهمی در دوران دفاع ۸ ساله و دفاع از مرزهای میهن اسلامی ایفا کرده است.

عبدالکریم گراوند افزود: دشتی مهد سرداران شهیدی است که نقش تاثیرگذاری در پیروزی های رزمندگان اسلام داشته است و همه ما مسوولان  به عنوان خدمتگذار مدیون ایثارگری این شهیدان سرافراز و خانواده های آنان هستیم.

استاندار اضافه کرد: شهر بادوله با ۴ هزار نفر جمعیت ۱۹ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده  و شهیدان محمد و حسن توپال ۲ سرداری شهید هستند که باعث افتخار و سربلندی این شهر شده اند.

وی افزود: مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان برای تکمیل پروژه در دست اجرای المان و محوطه سازی مزار شهدای گمنام  و  زیرسازی و آسفالت بخشی از کوچه منتهی به خانه سرداران شهید محمد و حسن توپال و تکمیل ساختمان شهرداری بادوله اختصاص می یابد.

شهر بادوله شهرستان دشتی  با ۴ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۱۵ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۰۱

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی