ندای استان:رئیس دادگستری شبانکاره از کشف و معدوم شدن ۸۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز در بخش شبانکاره خبر داد.

به گزارش ندای استان،عبدالکریم جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شبانکاره با تاکید بر اجرای طرح‌هایی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی اظهار داشت: دستگاه قضا شبانکاره در راستای امنیت پایدار و ارتقا امنیت اجتماعی برنامه‌ها و طرح‌های لازم با همکاری دستگاه‌های ذیربط تدوین و عملیاتی کرده است.

رئیس دادگستری شبانکاره، پیشگیری از وقوع جرم را در اولویت برنامه‌های دستگاه قضا دانست و تاکید کرد: کاهش اطاله دادرسی و افزایش فرهنگ صلح و سازش در دعاوی و اختلافات خانوادگی از دیگر اولویت‌های دادگستری شبانکاره است.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان ناامنی اجتماعی و ناهنجاری‌ها افزود: با همکاری دستگاه‌های ذیربط برخورد قاطع با افرادی که زمینه افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه را فراهم می‌کنند بدون هیچ چشم‌پوشی انجام می‌شود.

جمالی با بیان اینکه شعبه‌های تخصصی در رسیدگی به پرونده‌های قضایی و حقوقی تشکیل شده است خاطر نشان کرد: نقش مهم شوراهای حل اختلاف در رسیدگی به پرونده‌ها و توسعه فرهنگ صلح و سازش قابل تقدیر است.

وی از کشف مشروبات دست‌ساز در شبانکاره خبر داد و بیان کرد:  ۸۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز در بخش شبانکاره کشف و معدوم شد.

رئیس دادگستری شبانکاره با اشاره به دستگیری فرد توزیع کننده این مشروبات خاطر نشان کرد: در پی کشف مشروبات دست‌ساز الکلی فردی که اقدام به تهیه و توزیع می‌کرد شناسایی، دستگیر و پس از محاکمه به زندان منتقل شد.

جمالی با تاکید بر هوشیاری خانواده‌ها در شناسایی افراد متخلف و معرفی آنان به دستگاه قضا بیان کرد: دستگاه قضا در راستای تحقق حقوق شهروندی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کند که لازم است خانواده‌ها هوشیاری خود را در قبال افراد متخلف افزایش دهند تا در دام آنان گرفتار نشوند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۲۲:۱۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی