ندای استان:همزمان با دهه کرامت، ۳ دوچرخه‌سوار دشتستانی به عنوان سفیران انتقال خون استان بوشهر طی اقدام ترویجی اهدای خون سالم، مسیر یک‌ هزار و ۶۰۰ کیلومتری دشتستان تا مشهد مقدس رکاب می‌زنند.

به گزارش ندای استان به نقل از تسنیم، ورزشکاران جوان آب‌پخش دشتستانی با حمایت سازمان انتقال خون استان بوشهر مسیر ۱۶۰۰کیلومتری شهر آب‌پخش دشتستان تا شهر مقدس مشهد را با دوچرخه رکاب می‌زنند.

سه دوچرخه سوار دشتستانی امروز پنجشنبه ۲۰ تیرماه پس از شرکت در آیین میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع) و جشن‌های دهه کرامت، مسیر دشتستان تا مشهد مقدس را با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون برای نجات جان بیماران نیازمند رکاب می‌زنند.

این دوچرخه‌سواران که با بدرقه رئیس پایگاه انتقال خون دشتستان، رئیس شورای شهر آب‌پخش دشتستان سفر معنوی خود را صبح امروز آغاز کردند قرار است پس از ۱۶۰۰ کیلومتر رکاب‌زنی، ۹ مرداد ماه سالروز انتقال خون وارد مشهد مقدس شوند تا از این طریق پیام اهمیت اهدای خون به نیازمندان این ماده حیاتی را ترویج دهند.

این ورزشکاران در مسیر حرکت خود با توقف در شهرهای بین راه شعار اهدای و انتقال خون سالم را در بین مردم شهرهای مختلف ترویج می‌کنند.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی