فرمانده انتظامی جم:

ندای استان:سرهنگ مهدیان گفت:متهم با سوء استفاده از این اعتماد در فرصتی مناسب به همراه همدست خود اقدام به سرقت می کند.

به گزارش ندای استان، سرهنگ سید علی مهدیان در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت خانمی در خصوص سرقت طلاجات از منزلش، تحقیقات و بررسی‌های لازم برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی آغاز شد.
وی عنوان کرد: کارآگاهان پلیس پس از تحقیقات میدانی، پیدا کردن سرنخ های احتمالی و بررسی اظهارات مالباخته به یکی از دوستان نزدیک شاکی مشکوک شدند و او را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در بازجوئی های اولیه، در مواجهه با شواهد و مدارک ارائه شده، به ارتکاب سرقت طلا و جواهرات از منزل مسکونی دوست خود به مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان جم با بیان اینکه مالباخته با اعتماد بی‌جا به دوستش مکان طلاجات را به وی نشان داده بود، گفت: متهم با سوء استفاده از این اعتماد در فرصتی مناسب به همراه همدست خود اقدام به سرقت می کند.
سرهنگ مهدیان تاکید کرد: با تلاش ماموران انتظامی همدست متهم نیز دستگیر شد.
وی به شهروندان توصیه کرد حتی الامکان از نگهداری غیر ضروری مقادیر زیاد طلا و جواهرات در منزل اجتناب کنند و در صورت لزوم این اقلام را به صندوق امانات بانک تحویل دهند.
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی