نماینده جنوب استان:

ندای استان:سکینه الماسی گفت:در جلسه امروز هیئت ریئسه شرکت ملی نفت ایران به کارگیری مجدد ١٧٠ نفر از نیروهای اخراجی بومی منطقه ویژه مصوب شد.

به گزارش ندای استان، در جلسه امروز هیئت ریئسه شرکت ملی نفت ایران که با حضور سکینه الماسی سخنگوی کمیسیون انرژی و کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در محل وزارت نفت برگزار شد، به کارگیری مجدد ١٧٠ نفر از نیروهای اخراجی بومی منطقه ویژه مصوب شد.
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز هیئت رئیسه شرکت ملی نفت در رابطه با مشکلات چندین ماهه کارکنان بومی اخراجی منطقه ویژه و تاخیر چندماهه در به کارگیری مجدد این نیروها صحبت شد که توانستیم با ارائه راهکارهای مناسب، نگاه مثبت مدیرعامل شرکت ملی نفت و همکاری های موسوی مدیرعامل منطقه ویژه جذب مجدد این نیروها را به تصویب برسانیم.
الماسی در پایان از دستور مهندس کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و همکاری مهندس خلیلی معاون مدیرعامل و ارائه راهکار مهندس موسوی مدیرعامل منطقه ویژه برای رقم خوردن این اتفاق شیرین تشکر و قدردانی به عمل آورد.
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۲۲:۳۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی