ندای استان:مرتضی روان دوست گفت: امسال رنگ و مدل لباس فرم بجز برای کلاس های اول، چهارم، هفتم و دهم هیچ گونه تغییری نخواهد کرد و بر اساس سال قبل خواهد بود.

به گزارش ندای استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر، مرتضی روان دوست در جلسه ساماندهی لباس فرم دانش آموزان اظهار داشت: در برنامه ریزی که جهت ساماندهی لباس فرم دانش آموزان انجام دادیم سه گروه خانواده ها، صنف و آموزش و پرورش را مد نظر داشتیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر افزود: برای ما اولویت با خانواده ها است که باید با توجه به وضعیت معیشت به آن ها توجه ویژه ای شود و بعد از آن صنف است. دراین راستا حدود ۵۴ تولیدی دوباره شروع به فعالیت کردند.

وی تأکید کرد: نرخ لباس فرم برای تمام مدارس دولتی و غیر دولتی بر اساس نرخ مصوب است و همچنین ولی دانش آموز می تواند لباس فرم را مطابق با فرم مشخص شده از سوی آموزشگاه از هر تولیدی تهیه کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: امسال رنگ و مدل لباس فرم بجز برای کلاس های اول، چهارم، هفتم و دهم هیچ گونه تغییری نخواهد کرد و بر اساس سال قبل خواهد بود.

روان دوست بیان داشت: سال گذشته ۱۰۰۰ دست لباس فرم رایگان بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی