ندای استان:مرکز خدمات جامع سلامت و مرکز خدمات سلامت دهان و دندان جزیره خارگ با حضور استاندار بوشهر و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش ندای استان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: مرکز خدمات جامع سلامت جزیره خارگ در سه‌ طبقه و با زیربنای هزار و ۵۵ مترمربع آماده ارائه خدمت به مردم است و ۳۰ میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز آن هزینه شده است.

دکتر سعید کشمیری همچنین با اشاره به افتتاح مرکز خدمات سلامت دهان و دندان جزیره خارگ، افزود: این مرکز با زیربنای ۱۲۳ مترمربع و اعتبار ۶ میلیارد ریالی ساخته و تجهیز شده است و در آن خدماتی مانند معاینه دندان‌ها، کشیدن دندان، ترمیم، جرم‌گیری، فیشورسیلنت و دیگر اقدامات بهداشتی به مردم ارائه خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت،وی ادامه داد: تا کنون ۱۲ مرکز خدمات سلامت دهان و دندان و ۱۰ یونیت سیار دندانپزشکی در شهرستان‌های استان بوشهر راه اندازی شده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی