ندای استان:عملیات تکمیل طرح فاضلاب گناوه با اعتبار تخصیصی سفر اسفندماه سال گذشته رئیس‌جمهوری به استان بوشهر بزودی آغاز می‌شود.

به گزارش ندای استان،فرماندار گناوه روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: اعتبار درنظرگرفته شده صرف تکمیل  فاضلاب این شهر که نیمه تمام و مطالعه آن انجام شده هزینه خواهد شد.

۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل سفر اسفندماه سال گذشته رئیس جمهوری به استان بوشهر برای تکمیل طرح فاضلاب گناوه ابلاغ شده‌است.

غلامرضا مهرجو افزود:  اجرای  طرح فاضلاب گناوه یکی از  طرح‌های مهم و ضروری در این شهرستان است که تکمیل آن در اولویت قرار گرفته است.

وی گفت: : بهبود و توسعه سیستم فاضلاب شهری گناوه از مطالبه‌های بحق مردم است و مسئولان در این زمینه بجد پیگیر هستند.

مهرجو بیان کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه تکمیل طرح فاضلاب، بازسازی شبکه و حل مشکلات این حوزه نیازمند اعتبارات ملی، تلاش مستمر و مدیریت است.

وی افزود: همه دستگاه‌های اجرایی بویژه شورای اسلامی و شهرداری برای تشویق و همکاری مردم و خانوارهایی که اقدام به انشعاب کرده و هنوز متصل نشده‌اند،  کمک کنند.

طرح شبکه فاضلاب شهر گناوه که پس از حدود ۱۸  سال از آغاز عملیات اجرایی آن هنوز به اتمام نرسیده و به مشکل اساسی برای این شهر تجاری و گردشگری و مطالبه عمومی تبدیل شده که با اعتبار سفر رئیس‌جمهوری تکمیل خواهدشد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی