ندای استان:عاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: ما هیچ چیز برای پنهان کردن از مردم نداریم، مردم ناظر اصلی کار ما هستند از این رو برای پاسداشت امر مهم شفافیت انتخابات، نهایت بی طرفی مد نظر قرار گیرد.

به گزارش ندای استان به نقل از ایسنا،مجید خورشیدی در کارگاه آموزشی آشنایی معاونین سیاسی و بخشداران استان با قانون انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما به عنوان کارگزاران دولت در همه موارد نقش هماهنگ کننده بر عهده داریم اما در یک موضوع نقش اجرایی داریم و آن برگزاری امر خطیر انتخابات است.

وی افزود: مهم ترین عاملی که عملکرد ما با آن ارزیابی می شود نحوه برگزاری انتخابات است.

به گزارش ایسنا، معاون استاندار بوشهر با تاکید بر امنیت، شفافیت، سلامت و مشارکت در انتخابات به عنوان چهار محور مهم در برگزاری انتخابات تصریح کرد: حسن برگزاری انتخابات منوط به تامین و حفظ امنیت است و برای تحقق آن ضروری است به آسیب شناسی چالش ها پرداخته، آسیب ها شناسایی و برای رفع آن ها راهکار ارائه شود.

وی با بیان اینکه شفافیت محور دوم در برگزاری انتخابات خوب است، ادامه داد: ما هیچ چیز برای پنهان کردن از مردم نداریم.

مجید خورشیدی تاکید کرد: مردم ناظر اصلی کار ما هستند از این رو برای پاسداشت امر مهم شفافیت انتخابات، نهایت بی طرفی مد نظر قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: سلامت انتخابات محور سوم و مهمی است که تحقق آن در گروه اجرای قانونمند و دقیق انتخابات و عمل به قوانین آن است.

خورشیدی اضافه کرد: اشراف به قوانین و مقررات انتخابات در حد اشباع، پیش شرط برگزاری انتخابات سالم است.

وی جلب مشارکت را محور چهارم عنوان و خاطرنشان کرد: کیفیت عملکرد ما در حوزه های مختلف عامل اصلی ارتقای مشارکت مردمی در انتخابات های مختلف از جمله مجلس شورای اسلامی است.

معاون استاندار بوشهر در پایان بر تعامل با هیات های نظارت تاکید و بیان کرد: با هیات های نظارت به بهترین وجه همکاری خواهیم داشت.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی