ندای استان:فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با توقیف دو فروند شناور باری و یک دوبه،بیش از ۹۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر گناوه کشف شد.

به گزارش ندای استان،سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: مأموران با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی دو فروند شناور باری و یک دوبه تجاری حامل کالای قاچاق را که به مقصد گناوه بارگیری شده بودند، در اسکله توقیف کردند.

او افزود: مأموران در بازرسی از شناور، جاروبرقی، چتر، پارچه، پوشاک (کاپشن)، پتو، کپسول مراقبت از مو، سوزن تاتو، رنگ سوزن تاتو، دستگاه تاتو به همراه متعلقات، دستگاه مراقبت از مو نانو، روغن، قطب نما، پوسته سپر خودرو، تیغ اصلاح، ماشین لباسشویی، انواع لوازم یدکی خودرو و صد‌ها قلم کالا را که بدون مجوز و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده‌ بودند، کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با اشاره دستگیری چهار نفر در این زمینه گفت: کارشناسان ارزش کالا‌های کشف شده را ۹۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده اولیه به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۹:۳۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی