ندای استان:خانه طبیعت کودک و نوجوان با هدف آشنایی بچه‌ها با محیط زیست و فضای سبز و ایجاد فرهنگ محیط زیستی راه اندازی شده است.

به گزارش ندای استان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: با توجه به ورود تکنولوژی به زندگی امروز که تحرک کودکان کم شده است قصد داشتیم شایستگی‌های فردی، علمی و فنی کودکان را از این طریق بارور کنیم تا به نوعی به دل طبیعت آمده و با طبیعت و محیط زیست آشنا شوند.

احمدبارگاهی بیان کرد: خانه طبیعت کودک و نوجوان با محوریت خانواده، کودک و نوجوان بنا شده تا زمینه پیوند خانواده‌ها با طبیعت را فراهم کند.

آشنایی کودکان با سبک زندگی روستایی

مرجان راواردشیری مدیر خانه طبیعت کودک و نوجوان نیز گفت: در قسمتی از خانه طبیعت حیواناتی، چون جوجه، مرغ و خروس و بز را در قالب یک باغچه کوچک گرد هم آورده‌ایم، زیرا بچه‌ها از لمس حیوانات و غذا دادن به آن‌ها لذت می‌برند و مراحل تخم گذاشتن مرغ تا مرحله تبدیل شدن به جوجه و مراحل رشد حیوانات و آنچه را در طبیعت اتفاق می‌افتد، می‌بینند از جنب و جوشی که در طبیعت جریان دارند انرژی می‌گیرند.

خانه طبیعت کودک و نوجوان بوشهر افتتاح شد+عکسخانه طبیعت کودک و نوجوان بوشهر افتتاح شد+عکسخانه طبیعت کودک و نوجوان بوشهر افتتاح شد+عکسخانه طبیعت کودک و نوجوان بوشهر افتتاح شد+عکس

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی