ندای استان:با حکم حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، امامان جمعه شهرستان دیلم و امام حسن منصوب شدند.

به گزارش ندای استان، با حکم حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام سیدابوالحسن حسینی بوشهری امام جمعه سابق دیلم، حجت الاسلام محمود اسدی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان دیلم منصوب شد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام اسدی که سابقه مسؤول تعلیم و تربیت سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و پس از آن جانشین معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین کشور را در کارنامه خدمتی خود دارد و از روحانیون فاضل و جوان استان است از این پس مسؤولیت خطیر امامت جمعه شهرستان دیلم را به عهده می‌گیرد.

در حکمی دیگر،ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام سید محمد موسوی امام جمعه سابق امام حسن ، حجت الاسلام عباس کثیر به عنوان امام جمعه جدید شهر امام حسن منصوب شد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام کثیر از روحانیون انقلابی اهل شوش دانیال و پیش از این امام جمعه بندر چارک در استان هرمزگان بوده است، از این پس مسؤولیت خطیر امامت جمعه شهر امام حسن را به عهده می‌گیرد.

به گزارش فارس، قرار است آیین تکریم و معارفه پنج شنبه ۲۳ آبان ماه با حضور نماینده شورای سیاستگذاری کشور و مسؤولین استانی برگزار شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی