ندای استان:رئیس دفتر رئیس جمهور از روند اجرایی طرح‌های صنعتی در عسلویه بازدید کرد.

به گزارش ندای استان به نقل از تسنیم، محمود واعظی ظهر امروز در ادامه سفر به عسلویه روند اجرایی چند طرح صنعتی از جمله پتروشیمی بوشهر را مورد بررسی قرار داد.

در بازدید رئیس دفتر رئیس جمهور از مجتمع پتروشیمی بوشهر مسئولان این واحد صنعتی و تولیدی گزارشی از روند اجرایی آن ارائه دادند.

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بوشهرگزارشی از وضعیت پالایشگاه و مراحل تکمیل فازهای مختلف این پروژه را ارائه کرد و با بیان اینکه مجتمع پتروشیمی بوشهر دارای چهار فاز عملیاتی است اظهار داشت: فاز یک پتروشیمی بوشهر در منطقه عسلویه با ۹۹ درصد پیشرفت آماده بهره‌برداری است.

وی پیشرفت فازهای دوم و سوم این مجتمع پتروشیمی را  به ترتیب ۲۹ و ۶ درصد اعلام کرد و گفت: فاز یک مجتمع پتروشیمی بوشهر دارای بخش‌های شیرین سازی گاز، استحصال اتان ، تولید متانول، آب و واحد تولید اکسیژن است.

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بوشهر افزود: با راه‌اندازی فاز طرح پتروشیمی بوشهر واحد متانول آن که دارای ۹۹ درصد پیشرفت  است به اتمام  و به بهره‌برداری می‌رسد.

این مقام مسئول درخواست مساعدت برای تامین اعتبارات مورد نیاز این مجتمع برای تکمیل نهایی را ارائه کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی