ندای استان:رئیس دفتر رئیس جمهوری بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی عسلویه تامین اعتبار شده و به زودی عملیات اجرایی آغاز می‌شود.

به گزارش ندای استان به نقل از فارس، محمود واعظی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان‌های جنوب استان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر برای کشور مهم است اظهار داشت: این استان علمای بزرگ، فرهیختگان، هنرمندان و مبارزان بزرگی در دامن خود پرورش داده است.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه صنعت گاز در جنوب استان تحول بزرگی به وجود آورده است گفت: پتروشیمی‌ها در اقتصاد کشور مهم هستند و نباید دنبال خام فروشی باشیم بلکه از همه محصولات باید ارزش افزوده ایجاد کنیم.

وی با تاکید بر تقویت بخش‌های دیگر همچون گردشگری گفت: علاوه بر این، شیلات و آبزیان هم باید مورد توجه قرار گیرند و نیز بنادر رونق گرفته و فعالیت کشاورزی و توسعه گلخانه‌ای توسعه بیشتری پیدا کند.

واعظی از تخصیص ۵۱۳ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی عسلویه تامین اعتبار شده و به زودی عملیات اجرایی آغاز می‌شود.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه در زمینه ایجاد اشتغال کارهای خوبی صورت گرفت گفت: با این وجود اما بیکاری هنوز وجود دارد و این مساله قابل کتمان نیست، باید سرعت ایجاد اشتغال بیشتری شود و مسؤولین استان و وزارت نفت و نمایندگان مجلس برای جذب بومی‌ها تلاش کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی