ندای استان:امروز طی حکمی از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، اولین شهردار بهارستان در شهرستان جم منصوب شد.

به گزارش ندای استان، شهر بهارستان در اواخر شهریورماه سال جاری رسما ساختمان شهرداری در آن با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها افتتاح شد و در همان زمان با پیشنهاد اعضای شورای اسلامی و طی حکمی از سوی فرماندار جم، حسین یاراحمدی به عنوان سرپرست شهرداری بهارستان منصوب شد.

یاراحمدی که طی این مدت عملکرد خوبی را از خود بر جا گذاشت ، توانست اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان را کسب کند و شورای اسلامی وی را به عنوان اولین شهردار این شهر به استانداری بوشهر معرفی کردند.

امروز و طی حکمی از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، حسین یاراحمدی به عنوان اولین شهردار شهر نوپای بهارستان منصوب شد و حکم خود را از فرمانداری شهرستان جم دریافت کرد. وی طی سال‌های اخیر به عنوان دهیار بهارستان و سابقه فعالیت در شهرداری انارستان را در کارنامه دارد.

به گزارش فارس، با ارتقا بهارستان به شهر، شهرستان جم هم‌اکنون دارای دو بخش، ۱۱۴ روستا و ۴ شهر می‌باشد که به لحاظ جمعیت و وسعت، بهارستان با بیش از ۸ هزار نفر جمعیت بعد از شهر جم دومین شهر شهرستان جم محسوب می‌گردد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۲۱:۰۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی