فرمانده انتظامی استان بوشهر:

ندای استان:سردار واعظی گفت:: شهروندانی که طلا و زیورآلات در خانه دارند در روزهای آخر هفته خانه را خالی نگذارند و در صورت امکان با نصب دوربین های امنیتی ضریب حفاظتی منزل خودرا بالا ببرند.

به گزارش ندای استان،سردار خلیل واعظی گقت:با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۳ باند سازمان یافته سرقت طلاجات منزل شناسایی، متلاشی شده و ۹۰نفر سارق دستگیر شده است.
وی با بیان اینکه در این رابطه ۸۴ نفر مالخر شناسایی و دستگیر شده اند.، عنوان داشت: درصد کشفیات سرقت طلاجات در استان نسبت به وقوع آن ۱۰۳ درصد افزایش داشته است.
سردار واعظی اظهار داشت: حدود ۲۰۰ فقره سرقت طلاجات به ارزش ۶۵میلیارد ریال کشف شده است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر از عزم جدی و برنامه منسجم پلیس در برخورد با این نوع سرقت و سارقان خبر داد و تاکید کرد: شهروندان طلاجات خود را در منزل نگه ندارند و آن را به صندوق امانات بانک بسپارند.
وی تصریح کرد: شهروندانی که طلا و زیورآلات در خانه دارند در روزهای آخر هفته خانه را خالی نگذارند و در صورت امکان با نصب دوربین های امنیتی ضریب حفاظتی منزل خودرا بالا ببرند.
سردار واعظی با بیان اینکه در صورت ضرورت نگه داری طلاجات در منزل از جاسازی و نگهداری آن در اتاق خواب خودداری شود اظهار داشت: طلا و زیورآلات خود را در منزل در جاهایی قرار دهید که به سادگی قابل دستر سی نباشند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۴

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی