پس از چند روز متواری شدن:

ندای استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که پس از قتل برادر خود متواری شده بود، راهی جز تسلیم خود به پلیس ندید.

به گزارش ندای استان،سرهنگ فرهاد آراوند در بیان جزئیات این خبر گفت: ساعت ۲ بامداد ۸ آبان ماه در پی اعلام یک فقره درگیری منجر به چاقو خوردگی در یکی از روستاهای دشتستان و مرگ یک جوان ۳۶ ساله،سریعا اقدامات لازم از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسائی و دستگیری عامل یا عاملان جنایت آغاز شد.
این مقام انتظامی عنوان کرد: در نتیجه تحقیقات و بررسی های تخصصی و میدانی از صحنه وقوع قتل، اقدامات اطلاعاتی و بازجویی از افراد مظنون، در نهایت برای کارآگاهان پلیس مشخص شد برادر مقتول عامل اصلی قتل بوده که پس از درگیری متواری شده است.
فرمانده انتظامی دشتستان اظهار داشت: متهم با پیشرفت تحقیقات پلیسی و مشخص شدن زوایای پنهان ماجرا عرصه را برخود تنگ دیده و به ناچار پس از سه روز فرار مجبور شد خود را به پلیس تسلیم کند.
سرهنگ آراوند خاطرنشان کرد: متهم به ارتکاب قتل برادرش با ضربات چاقو به دلیل اختلافات خانوادگی اعتراف و پس از تکمیل تحقیقات در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی