ندای استان:معاون امور عمرانی استاندار بوشهربا اشاره به روند اجرای پروژه‌های عمرانی در استان گفت: در این راستا ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی استان بوشهر در هفته دولت افتتاح و یا اجرایی می‌شود.

به گزارش ندای استان به نقل از تسنیم، مهرداد ستوده ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه طرح‌های آبیاری تحت فشار در نخلستان‌های دشتستان توسعه یافته است اظهار داشت: در راستای اصلاح روش‌های آبیاری نخیلات و تبدیل غرق آبی به نوین، طرح نخلستان بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی در نخلستان‌های استان بوشهر تدوین و عملیاتی شد.

وی، از اجرای طرح‌های آبرسانی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: طرح نهضت آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر مورد توجه قرار گرفت به‌گونه‌ای که در ۱٫۵ سال گذشته به اندازه ۵ سال طرح‌های آبرسانی در استان بوشهر اجراء شد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه اجرای طرح نخلستان تحول عظیمی در استان ایجاد کرده است گفت: در اجرای تغییر روش آبیاری سنتی به نوین در اراضی نخلستانی ضمن مصرف بهینه آب و بهبود تولید با کیفیت، سبب افزایش درآمد کشاورزان شده است.

ستوده با اشاره به روند اجرای  پروژه‌های عمرانی در استان گفت: در این راستا ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی استان بوشهر در هفته دولت افتتاح و یا اجرایی می‌شود.

وی، بیان کرد: در این راستا در هفته دولت ۹۸ طرح عمرانی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان افتتاح و ۴۷۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، با اشاره به اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی خاطر نشان کرد: سال ۱۳۹۶ بیش از ۴۲۴ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پرداخت شد که این رقم در سال قبل به ۶۱۸ میلیارد تومان افزایش یافت.

ستوده افزود: ۸۰ میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی افتتاحی در روستاها و ۲۵۰ میلیارد تومان طرح‌های شهری اعتبارات آن از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی تامین شده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی