ندای استان:رئیس شورای شهر سیراف گفت: در راستای احیاء گمرک سیراف اقدامات خوبی صورت گرفته است و انتظار داریم نماینده مجلس، استاندار و همچنین فرماندار کنگان در تحقق این خواسته مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش ندای استان به نقل از فارس، حسین روشن شامگاه شنبه در نشست با اصحاب رسانه  اظهار داشت: خبرنگاران در راستای اهداف نظام اسلامی تلاش کنند،کار جهادی خبرنگاران در راستای آگاهی‌بخشی مردم ستودنی است.

رئیس شورای شهر سیراف افزود: پیگیری بخش سیراف از اولویت کاری ما بود که خوشبختانه  در رسیدن به آن موفق شدیم.

وی گفت: از نمایندگان دولت انتظار دارم تا هفته دولت در انتصاب بخشدار سیراف اقدامات لازم را انجام دهند.

روشن ادامه داد: در راستای احیاء گمرک سیراف اقدامات خوبی صورت گرفته است و انتظار داریم نماینده مجلس، استاندار و همچنین فرماندار کنگان در تحقق این خواسته مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

وی یادآور شد: پروژه سالن ورزشی چندمنظوره بانوان با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد تومان در هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد.

روشن اظهار کرد: خانواده‌های معلولین در سیراف شناسایی شده‌اند و در تلاشیم به معلولان خانه‌نشین پلاک زمینی اهدا  شود.

وی با اشاره عدم برنامه‌ریزی در احداث شبکه آبرسانی سیراف، عنوان کرد: در این زمینه هزینه‌های هنگفتی خرج  شده است اما متأسفانه به دلیل اینکه بدون برنامه‌ریزی این پروژه احداث شده ، در تخریب آسفالت و شکستگی لوله‌ها نیز تأثیر داشته است که فرماندار کنگان در راستای تعمیر این شبکه قول‌های خوبی دادند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی