ندای استان:۲۸ ویژه برنامه دهه امامت و ولایت توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسات فرهنگی قرآن و عترت در استان بوشهر اجرا می شود.

به گزارش ندای استان،معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: برنامه های مذهبی، فرهنگی و هنری شاد و متنوعی در دهه امامت و ولایت از روز دوشنبه ۲۱ مرداد همزمان با عید سعید قربان تا سه شنبه ۲۹ مرداد همزمان با عید بزرگ غدیر در استان بوشهر برگزار می شود.

آنیتا مظفری افزود: این برنامه ها شامل ۲۰ برنامه متنوع در موسسات فرهنگی قرآن و عترت و هشت برنامه ویژه کارکنان است که علاوه بر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادارات ارشاد شهرستان های استان نیز برگزار می شود.

مظفری یادآور شد: جشنواره بزرگ فرهنگی و ورزشی ویژه موسسات، مسابقات قرآنی حفظ سوره انسان با ترجمه، ایستگاه های صلواتی به همراه اهداء کتاب، آیین اختتامیه کلاس های بهارانه و تابستانه قرآنی، مسابقه بزرگ نقاشی غدیر در سواحل خلیج فارس، محافل انس با قرآن بازدید از خانواده های قرآنی سادات همراه با هدایا یادبود غدیر، آیین افتتاحیه کلاس های مهدویت شناسی با حضور اساتید برجسته و ارسال پیام کوتاه غدیر از اهم برنامه‌های موسسات است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۲۱:۵۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی