بعد از ظهر امروز رخ داد:

ندای استان:دو خودرو پژوه ۴۰۵ و پارس ساعت ۱۲:۳۳ دقیقه امروز در محور ساحلی دشتی به شدت با هم برخورد کردند.

به گزارش ندای استان،اصغر بحرانی با اشاره به تصادف دو خودرو در محور دشتی اظهار داشت: دو خودرو پژوه ۴۰۵ و پارس ساعت ۱۲:۳۳ دقیقه امروز در محور ساحلی دشتی به شدت با هم برخورد کردند.

وی با بیان اینکه پس از اطلاع رسانی نیروهای امدادی به یاری حادثه دیدگان شتافتند گفت: دو خودرو که ۵ سرنشین داشت متاسفانه چهار نفر شامل یک زن۳۵ ساله، دو مرد ۳۰ و ۴۰ ساله و یک کودک ۱۰ ساله جان باختند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی با بیان اینکه یک نفر به شدت زخمی شد افزود: در این حادثه که پایگاه‌های امدادرسانی گلستان دشتی، بردخون بندر دیر و بوالخیر تنگستان به محل اعزام شدند یکی از مصدومان که کودک ۱۰ ساله بود در درمانگاه بوالخیر فوت کرد و  مصدوم دیگر توسط اورژانس به  بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر اعزام شد.

تسنیم نوشت،بحرانی با بیان اینکه علت این تصادف از سوی پلیس راه استان بوشهر در دست بررسی است تاکید کرد: برای جلوگیری از حوادث رانندگی ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، پرهیز از صحبت کردن با تلفن همراه و خوردن و آشامیدن هنگام رانندگی مورد توجه ویژه رانندگان قرار بگیرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۳

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی