ندای استان:شهردار بوشهر گفت: با هدف توسعه فضای سبز کاشت ۲ هزار اصله نهال درختان لیمو و نارنج در این شهر آغاز شد.

به گزارش ندای استان، سید نورالدین امیری روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: توسعه و گسترش فضای سبز شهری و نقش و اهمیت آن در زندگی جوامع امروزی بسیار تاثیرگذار است و این مهم باعث شده تا این موضوع در اولویت های اصلی شهرداری بندر بوشهر قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در این ارتباط در سال ۹۷ با هدف بهبود وضعیت محیط شهری سطح زیر کشت گل های فصلی و نهال کاری شهر بوشهر در مقایسه با سال ۹۶ افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

وی یادآور شد: همچنین در سال گذشته همزمان با روز درختکار یکاشت ۲۰ هزار نهال حرا در جوار دهکده گردشگری بوشهر آغاز شد.

امیری بیان کرد: توسعه و آبادانی شهر بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست و انتظار می رود شهروندان علاوه بر مساعدت و همکاری با شهرداری برای حفظ و نگهداری فضای سبز شهری کوشا باشند.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری بوشهر گفت: رویکرد جدید این سازمان و مطالبه شهروندان در زمینه کاشت و جایگزینی درختان مرکبات به جای سایر گونه های مزاحم بطور جدی در دستور کار قرار گرفته است.

محمدرضا حسین پور افزود: در این ارتباط مجموعه مدیریت فضای سبز بوشهر این مهم را در دستور کار قرار داده و جایگزینی مرکبات به جای گونه های مزاحم را در خیابان فرهنگ اجرایی کرده است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی