ندای استان:رئیس بنیاد ملی نخبگان شعبه استان بوشهر گفت: برگزیدگان نهایی جوایز بنیاد رشد و اندیشه سازندگی این استان در دو بخش ادبی به نام ‘سید جعفر حمیدی’ و سلامت و محیط زیست ‘ایرج نبی پور’ معرفی شدند.

به گزارش ندای استان،دکتر آذین در دومین نشست شورای علمی بنیاد نخبگان استان بوشهر ضمن تشریح  مراحل اطلاع رسانی، ثبت نام و بررسی پرونده ­­های متقاضیان جایزه بنیاد ارشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر( از سری جوایز امید آفرین) گفت: جایزه بنیاد رشد در دو سطح آموزشی و پژوهانه و در دو بخش ادبی (به نام پروفسور سید جعفر حمیدی) و سلامت و محیط زیست (به نام پروفسور ایرج نبی پور)تعریف شده است.

در این نشست که به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار شد، آقای فائقی نماینده بنیاد رشد و اندیشه سازندگی گفت:

هدف بنیاد توسعه و رشد استان بوشهر توسعه آموزش، بهداشت، سلامت و بخش­ های زیربنایی می ­باشد که برای نیل به این هدف، سه راه کار را در سر لوحه کار خود قرار داده است: اعطاء بورس تحصیلی، حمایت و پشتیبانی آموزشی از دانش آموزان، دانشجویان مستعد و بی­ بضاعت که برای هیئت امناء محرز باشد،حمایت از اندیشه ­های راهبردی توسعه استان بوشهر در گستره­ های زیر بنایی، بنا به تشخیص هیئت امناء بنیاد و حمایت در جهت تقویت زیر ساخت های مناطق کمتر توسعه یافته استان بوشهر با تاکید بر بخش ­های آموزش، بهداشت و سلامت.

در ادامه نشست اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان به ارزیابی پرونده های متقاضیان پرداختند که در نهایت ۱۲نفر در بخش آموزشی و ۳ نفر در بخش پژوهانه انتخاب و تایید شدند(طبق شیوه نامه مصوب جایزه)

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی