ندای استان:عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: حضور تیم شاهین در لیگ برتر فوتبال منوط به صدور مجوز وزیر کشور است.

به گزارش ندای استان،ندا عبدالله زاده که خودش فوتبالیست است و عضو تیم ملی بانوان هم بوده، افزود: نشست‌های متعددی در تهران و بوشهر با کارشناسان حقوقی برگزار شد که آخرین نشست با حضور  آل اسحاق نماینده حقوقی فدراسیون فوتبال، اعضای شورا و شهردار برگزار  و مشخص شد که شهرداری قادر به حمایت مالی از تیم شاهین شهرداری در لیگ حرفه‌ای (برتر) نیست و راهکار آن صدور یک مجوز یکساله از سوی وزیر کشور است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر بیان کرد: در مورد تیم‌های دولتی استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ذوب آهن، سایپا، پیکان و صنعت نفت آبادان سوال کردیم که چگونه در لیگ برتر حضور دارند که آل اسحاق گفت پرسپولیس و استقلال جنبه عمومی دارند و سایر تیم‌ها نیز با راهکار‌هایی مثل استفاده از صندوق بازنشستگی تیمداری می‌کنند که ما هم گفتیم حضور شاهین در لیگ برتر جنبه عمومی در استان دارد و شاهین نیز باید مثل پرسپولیس و استقلال دیده شود.

وی ادامه داد: ما در شورا مذاکرات خود را با مدیر ارشد استان،  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و نمایندگان استان در مجلس شروع کرده ایم و امیدواریم با حمایتی استانی و فرا استانی بتوانیم مجوز حضور  شاهین شهرداری بوشهر را در لیگ برتر بگیریم.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر بیان کرد: ما در شورای چهارم و پنجم شاهین را احیاء کرده و به لیگ برتر رساندیم امروز نیز در صورت حل مشکل از شاهین حمایت می‌کنیم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۹:۴۴

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی