ندای استان:مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر از برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان خبر داد و افزود: ۱۲۷ زندانی جرایم غیرعمد در استان بوشهر چشم انتظار کمک خیران هستند.

به گزارش ندای استان، سید اسماعیل موسوی حقیقی با اشاره به نقش مهم خیران در آزادی زندانیان گفت: ستاد دیه استان بوشهر در تمام طول سال و به مناسبت‌های مختلف برای آزادی زندانیان تلاش می‌کند.

وی افزود: در همین راستا سنت حسنه گلریزان برای آزادسازی زندانیان غیر عمد در ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ۱۲۷ زندانی غیرعمد در استان بوشهر وجود دارد که برای آزادی آنها ۲۲۰ میلیارد تومان نیاز است.

وی با اشاره به اینکه امسال جشن گلریزان به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود اضافه کرد: خیران می‌توانند علاوه بر شرکت در جشن گلریزان به‌صورت حضوری، کمک‌های خود را به صورت غیرحضوری به شماره کارت  ۶۲۸۰۲۳۱۳۳۴۰۱۴۹۰۸  و یا شماره حساب ۴۲۰۲۲۰۲۱۶۲۲۰ ستاد دیه نزد بانک مسکن پرداخت کنند.

موسوی بیان کرد: جشن گلریزان در شهر بوشهر سه‌شنبه ۷ خرداد از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در سالن اداره بنادر و دریانوردی برگزار می‌شود

وی گفت: امیدواریم با کمک‌های خیران و همچنین گذشت شکات بتوانیم امسال تعداد بیشتری از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد کنیم.

 

منبع:خبرگزاری صداوسیما

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۵

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی