هشدار به شهروندان بوشهری:

ندای استان:در چند ماه اخیر حجم شکایات شهروندان بوشهری از یکی ازسامانه های خریداینترنتی بسیار بالا رفته است.

به گزارش ندای استان، در چند ماه اخیر حجم شکایات شهروندان بوشهری از یکی ازسامانه های خریداینترنتی بسیار بالا رفته است. عموم این شکایت ها نیز به  دلیل انواع کلاهبرداری از سوی فروشندگان صورت می پذیرد.
از آنجا که حاشیه سود فروشندگان تابعی از قیمت های جهانی است خریداران ارجمند نمی بایست فریب تبلیغات دنیای مجازی در خرید اقلام ارزان شوند. وجود دهها خریدار جنس که از سایر نقاط کشور تا یک میلیارد ریال به حساب فروشنده ای ریخته اند که آن فروشنده وجود خارجی نداشته است نشان می دهد که برای یک خرید امن می بایست همه نکات امنیتی را مدنظر قرار داد.
اتاق اصناف مرکز استان بوشهر از شهروندان گرامی می خواهد برای خرید اجناس و خدمات از طریق سامانه ها و یا فضای سایبری وجهی را به حساب فروشنده واریز نکنند و واریز هر وجهی منوط به رسیدن کالا باشد.
بدیهی است که نهادهای صنفی در صورتی می توانند حامی حقوق مصرف کننده باشند که کالای خریداری شده از مجاری رسمی و صاحب پروانه فعالیت به دست آنها رسیده باشد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی