ندای استان:فرماندارگناوه گفت: روابط عمومی فرمانداری این شهرستان به عنوان روابط عمومی برتر فرمانداری های استان بوشهر شناخته شد.

به گزارش ندای استان،سیدعلی پاک نژاد روز یکشنبه درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: اطلاع رسانی و پوشش مناسب در عملکرد و برنامه های فرمانداری، فعال و به روز بودن پرتال و ارتباط با رسانه ها و فضاهای مجازی از عمده ملاک و معیارهای درنظرگرفته شده توسط استانداری در برترشناختن روابط عمومی این شهرستان بوده است.
وی اظهارداشت: قرار است در نشستی باحضور استاندار بوشهر در روز جاری از اکبر احمدزاده مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان گناوه به همراه دو مسئول روابط عمومی فرمانداری برتر دیگر شهرستان های استان تجلیل شود.
فرماندارگناوه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی درهفته جاری نشستی با حضور روابط عمومی های فعال این شهرستان برگزار و از آنان تجلیل می شود.
وی بیان کرد: روابط عمومی مغز تفکر و چشم بیدار دستگاه هاست که ازسویی فعالیت ها و کارکردهای مدیر را برجسته و عملکرد خدمات و نظام را به نحو شایسته باید به آحاد جامعه اطلاع رسانی مطلوب کند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی