ندای استان: فرماندار شهرستان دیر گفت: هیچ کس در شهرستان دیر بایکوت خبری نمی‌شود و مدیران شهرستان دیر به دنبال ایجاد محدودیت در اطلاع رسانی و اخبار نیستند.

به گزارش ندای استان به نقل از مهر، کریم علی حسنی عصر شنبه در نشست با فعالان رسانه و روابط عمومی‌های شهرستان دیر با بیان اینکه روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه نقش بسزایی در توسعه و آگاهی بخشی به افکار عمومی دارند، اظهار داشت: پویایی روابط عمومی باعث رشد و بالندگی ادارات و سازمان‌ها خواهد شد.

وی نقش رسانه و جایگاه اطلاع رسانی را پررنگ و ویژه برشمرد و خاطرنشان کرد: در دنیای امروزی روابط عمومی‌ها از ظرفیت فضای مجازی در راستای پیشبرد اهداف سازمانی خود بیشترین استفاده را داشته باشند.

علی حسنی، ضمن تقدیر از همه خبرنگاران شهرستان دیر، هدف از تلاش خبرنگاران، خبرگزاری‌ها و سمن‌ها را تشریح و توصیف مسائل شهرستان و کشور برشمرد و تصریح کرد: روابط عمومی ادارات مبنای تصمیم‌گیری هستند و نقش آنان در توسعه بسیار پررنگ است و باید جایگاه خود را بالا بدانند.

فرماندار شهرستان دیر ضمن تاکید بر همدلی و تعامل بین روابط عمومی‌ها و فعالان رسانه گفت: اداراتی دارای روابط عمومی قوی هستند که در راستای توسعه و شفاف سازی و پیشرفت شهرستان به مدیران خود کمک کنند.

علی حسنی در ادامه سخنان خود با اشاره به کمک‌های خوب مردم شهرستان دیر به همنوعان سیل زده، اظهار داشت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان پس از جمع‌آوری در کمترین زمان ممکن در قالب چندین محموله توسط سپاه، نیروهای بسیجی و هلال احمر به مناطق سیل زده ارسال شد.

وی ضمن تقدیر از صیادان این شهرستان دیر که با قایق‌های خود برای کمک به مناطق سیل زده رفتند تصریح کرد: صیادان دیری با وجود همه مشکلاتی که امروز خود با آن مواجه هستند تعداد ۴۰ فروند قایق را برای کمک به مناطق سیل زده کشور اعزام کردند که در نوع خود کار بسیار ارزشمند و بزرگی است.

علی حسنی، گفت: در مبارزه با حمله ملخ‌های صحرایی اقدامات خوبی انجام شده و از ظرفیت همه دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد برای مبارزه با این آفت استفاده می‌شود.

فرماندار دیر با اشاره به وضعیت آب شرب شهرستان دیر، اظهار داشت: با توجه به اینکه ورودی آب این شهرستان با مصرف همخوانی ندارد متأسفانه در برخی نقاط منجر به قطعی آب می‌گردد که مدیران دستگاه‌های مربوطه می‌بایست از طریق رسانه‌ها و ظرفیت فضای مجازی زمان قطعی آب را به مردم اطلاع رسانی کنند.

علی حسنی با تاکید بر اینکه مردم برای تأمین ارزاق و آذوقه عمومی نباید مشکل داشته باشند گفت: با توجه به اینکه شکر، گوشت و مرغ به عنوان ارزاق عمومی و کالاهای ضروری مردم می‌باشد اداره صنعت و معدن موظف است که زمان دقیق توزیع این کالاهای ضروری را از طریق رسانه‌ها به مردم اطلاع رسانی کند.

در ادامه این نشست شماری از مسئولان روابط عمومی ادارات و فعالان رسانه به بیان دیدگاه خود پیرامون روابط عمومی‌ها و رسانه پرداختند و در پایان از پنج روابط عمومی برتر شهرستان قدردانی شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۹:۵۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی