ندای استان:مدیر انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر گفت: این انجمن تاکنون ۸۵۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در مناطق مختلف این استان احداث و تحویل داده است.

به گزارش ندای استان به نقل از ایرنا، حسین شهبازی روز چهارشنبه در نشست انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر افزود: همچنین از محل اجرای تفاهم نامه مشترک بنیاد مستضعفان، انجمن خیرین مسکن ساز، بنیاد مسکن، وزارت راه وشهرسازی و حساب ۱۰۰ امام (ره) برای احداث مسکن خانواده های ۲ معلول به بالا سهم این استان ۲۰۰ واحد مسکونی است.
وی بیان کرد: از این تعداد واحد های مسکونی تاکنون ۱۲۰ واحد احداث و بهره برداری و ۸۰ واحد دیگر دردست احداث است.
شهبازی یادآور شد: در این شرایط خاص اقتصادی زمین برای احداث مسکن در اختیار انجمن است اما افزایش قیمت ساخت و ساز ازجمله مشکلاتی است که انتظار می رود در کنار کمک دولت از مشارکت هرچه بیشتر خیران مسکن ساز بهره لازم برده شود.
وی گفت: در زمان حاضر یک پروژه ۳۲ واحدی خیرساز با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی به صورت نیمه تمام در شهر جدید عالی شهر از توابع شهرستان بوشهر وجود دارد که برای تکمیل آن نیازمند تامین یارانه هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: این اداره کل تاکنون ۳۶ پلاک زمین برای احداث ۲۱۰ واحد به انجمن خیرین مسکن استان تحویل داده است.
فرزاد رستمی افزود: همچنین در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن نیز ۷۹ پلاک زمین برای احداث ۲۹۰واحد مسکونی در شهرهای چغادک، خورموج و بنک در مرحله انعقاد قرار داد هستیم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی