ندای استان:مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر گفت: سهمیه بنزین سوپر این استان روزانه ۵۰ تا ۸۰ هزار لیتر تعیین شده که این میزان معادل ۳ تا ۵ درصد مصرف بنزین معمولی این استان است.

به گزارش ندای استان،مهرداد بیوکی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: توزیع بنزین سوپر دراستان بوشهر از ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز و با هماهنگی های صورت گرفته و بنا به ضرورت در شهر بوشهر در۲ جایگاه پرواز و خیابان طالقانی و د ۹ شهرستان دیگر استان در یکی از جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی در مراکز شهرستان ها توزیع می شود.
وی اضافه کرد: هم اکنون روزانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار لیتربنزین معمولی، یک میلیون لیتر نفت گاز دربخش حمل و نقل جاده ای و ۱۶۰ هزار مترمکعب گاز سی ان جی معادل ۱۶۰ هزار لیتر بنزین در استان بوشهر مصرف می شود.
مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۶۵ جایگاه و مرکز عرضه فرآورده نفتی و ۳۵ جایگاه سی ان جی در استان بوشهر فعال است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۲

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی