موسی احمدی رئیس مجمع نمایندگان بوشهر شد
موسی احمدی رئیس مجمع نمایندگان بوشهر شد

ندای استان:در سال اول فعالیت مجلس عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی رئیس مجمع نمایندگان استان بود.

به گزارش ندای استان،حجت الاسلام موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شد.

یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۷ خرداد ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد و در سال اول فعالیت مجلس عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی رئیس مجمع نمایندگان استان بود.

استان بوشهر چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که به گفته احمدی، نمایندگان این دوره به منظور پیشگیری از اختلاف پیش آمده در دوره‌های قبلی مجلس، تصمیم گرفته‌اند برای تقسیم کار و ایجاد وحدت، هر سال یک نفرشان مسئولیت ریاست مجمع نمایندگان را بر عهده گیرد.

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان و غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان، دیگر نمایندگان استان بوشهر در مجلس یازدهم هستند.

احمدی همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی در سطح ملی و استانی با مسئولین اجرایی، بهره‌مندی از نظر نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، همکاری و تعامل سازنده با مسئولین کنونی و آینده دولت در سطح ملی و استانی برای حل مشکلات استان و استفاده از تمام ظرفیت‌های استان برای رسیدن به اهداف مجلس انقلابی را از جمله برنامه‌ها و اهداف خود به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر عنوان کرده است.