ندای استان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعتبار ۲۵۰میلیارد ریال نیمه شعبان همزمان با میلاد با برکت امام عصر(عج) به نیازمندان این استان واگذار شد.

به گزارش ندای استان،احمد لطفی  روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ۷۰۰ واحد مسکن ۵۰ متری در شهرستانهای مختلف استان که بخش عمده آن در روستاها هست و با کمک مجموعه سپاه و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام جهت مددجویان کمیته امداد احداث شده امروز ۵۰۰ واحد به مددجویان تحویل داده شد.

وی یادآورشد: بدلیل وضعیت موجود جامعه و رعایت فاصله گذاری اجتماعی آئین واگذاری این واحدهای مسکونی که قرار بود همراه با جشن و سرور این روز فرخنده باشد تنها با تحویل کلید به صاحبان منازل انجام شد.

لطفی ادامه داد: ۲۰۰ واحد باقیمانده نیز  تا میلاد امام حسن مجتبی(ره) آماده خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر افزود: پارسال نیز یکهزار واحد احداث و تا دهه فجر به مددجویان تحویل داده شد و طبق برنامه جدید و تفاهم نامه صورت گرفته یکهزار واحد نیز در سال جاری در دستورکار است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی