ندای استان:رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: با اقدام به‌موقع آتشنشانان، عملیات اطفای حریق موتور لنج باری در اسکله بندر دیلم با موفقیت انجام شد.

به گزارش ندای استان به نقل از فارس، عبدلله رییسی عصر روز سه شنبه ۱۹ فروردین در رابطه با آتش‌سوزی در اسکله دیلم، اظهار داشت : در پی دریافت گزارش در ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه مبنی بر  آتش‌سوزی یک فروند موتورلنج باری در اسکله بندر دیلم، بلافاصله هماهنگی‌های لازم انجام و تیم‌های عملیاتی به محل اعزام شدند.

رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم افزود: با رسیدن تیم عملیاتی، ضمن جداسازی سریع سایر موتورلنج‌ها با کمک شناور ناجی از محدوده لنج دچار حریق، عملیات اطفای حریق توسط خودروهای  آتشنشانی و تاورهای اطفای حریق در اسکله  انجام شد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه با اقدام به‌موقع  آتشنشانان عملیات اطفای حریق پس از ۳۰ دقیقه بطور کامل و با موفقیت به پایان رسید.

رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم بیان کرد: این حادثه در پی بی‌احتیاطی مالک موتورلنج باری و عدم هماهنگی وی با بندر نسبت به انجام جوشکاری در موتور لنج مذکور صورت گرفته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۸:۲۶

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی