معاون استاندار بوشهر:

ندای استان:خورشیدی گفت: مصوبه نهایی ستاد ملی مقابله با کرونا بازگشایی مدارس در سراسر کشور به صورت همزمان است

به گزارش ندای استان به قل از روابط عمومی استانداری بوشهر ، مجید خورشیدی گفت: در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا که استانداران و معاونان سیاسی آنها از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند موضوع ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ فعالیت کسب و کارها، حمل و نقل، چگونگی استمرار پروژه های عمرانی و بازگشایی مراکز آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی مورد بررسی قرار گرفت.

بعد از اظهار نظر وزیر آموزش و پرورش و چند نفر از وزرا نهایتا دو نظر برای فعالیت مراکز آموزشی مطرح شد اول اینکه در استانهایی که کرونا تقریبا شیوع کمتری دارد مدارس بازگشایی شود و نظر دوم این بود که بازگشایی محیط های آموزشی در سراسر کشور با کسب نظر وزارت بهداشت به صورت همزمان باشد.

تصمیم نهایی ستاد ملی مقابله با کرونا در جلسه امروز این شد که بازگشایی مراکز آموزشی آموزش و پرورش و دانشگاه ها در سراسر کشور به صورت همزمان و سراسری باشد. بنابراین مصوبه، مراکز آموزشی سراسر کشور تا پایان فروردین ماه تعطیل باشند .

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۸

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی